• Bringing neighbours closer

    Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

    About the programme
  • Bringing neighbours closer

    Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  • Bringing neighbours closer

    Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

Last session of “Theater” educational programm

22 April 2018

2018 m. balandžio 19 d. trečią kartą Visagino “Verdenė” gimnazija aplankė vaikai ir kolegos iš Latvijos Aleksandrovo internatinės mokyklos. Pagal tarptautinį Latvijos–Lietuvos Interreg projektą „Poilsio ir ugdymo aplinkos kūrimas specialiųjų poreikių vaikams Lietuvoje ir Latvijoje, siekiant gerinti gyvenimo kokybę/ADD ME“, baigta  įgyvendinti  teatro edukacinė programa. Projekto “ADD ME” /LLI-151 veiklos, finansuojamos  pagal 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programą.
Bendrų ir grupinių veiklų metu,  projekto dalyviai pabaigė anksčiau pradėtas gaminti spektaklio ,,Zuikių kaimo istorijos“ dekoracijas, improvizavo, aptarė, kaip geriau įgyvendinti atskirus spektaklio vaizdelius, ir visa tai pabandė atlikti scenoje. Repeticijos buvo smagios, dalyviai – labai aktyvūs ir linksmai nusiteikę. Spektaklio ,,Zuikių kaimo istorijos“ premjera įvyks liepos mėnesį, vasaros poilsio stovyklos Latvijoje metu.
Teatro edukacinės programos veiklas organizavo logopedė metodininkė Vilma Balčiūnienė, specialioji pedagogė, logopedė Vilmantė Andrejevienė, dailės mokytoja Beata Gasiulytė.

Dėl papildomos informacijos apie projekto edukacines veiklas maloniai prašome kreiptis į R. Ardamakovaitę, el. p. rimvyda.ardamakovaite@sugardas.lt.

Informaciją latvių kalba galima rasti čia:https://www.aleksandrovasskola.lv/interreg.html

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio  turinį atsako Visagino „ Verdenės“ gimnazija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

 

Last updated: 28.01.2020 14:42