• Bringing neighbours closer

    Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

    About the programme
  • Bringing neighbours closer

    Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  • Bringing neighbours closer

    Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

LLI-064 Antrasis partnerių susitikimas

15 April 2018

Įvyko antrasis projekto partnerių, kuriančių vieningą eko ženklą paveldiniuose pastatuose įsikūrusiems viešbučiams ir restoranams, susitikimas.  Projekto Nr.   LLI-064

2017 m. lapkričio 6-8 d. Rygoje  vyko antrasis projekto partnerių susitikimas, kuriame išgryninome kuriamos ženklinimo sistemos pagrindinius aspektus ir kriterijus.  Viešbučiams, restoranams, kurie vykdo atsakingą verslą ir siekia išsaugoti kultūros paveldo autentiškumą, o kartu ir patrauklumą lankytojams, tenka nemaži iššūkiai. Jiems tenka mokytojų ir švietėjų vaidmuo, jiems svarbu išsaugoti ne tik architektūrines vertybes, bet ir jas supančią aplinką, gamtą. Svarbiais kuriamos ženklinimo sistemos aspektais bus taupus energijos išteklių naudojimas, prieinamumas, bendravimas ir bendradarbiavimas su vietos bendruomenėmis, regioninių, autentiškų patiekalų ir gėrimų gaminimas, komunikacijos ir rinkodaros aspektai.

Šiame susitikime savo patirtimi dalijosi ekspertas iš Švedijos, p. Jan Peter Bergkvist .Aktyviose diskusijose dalyvavo projekto partneriai iš Latvijos “Jaunpils pils” ir “Kukšu Manor House”.  

 

Projektą Joint eco sign for Lithuania‘s and Latvia‘s restaurants and hotels in cultural objects pagal 2014-2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos programą vykdo Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija ir Latvijos viešbučių ir restoranų asociacija.

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Eglė Ližaitytė  info@lvra.lt, 8 686 51148

Last updated: 24.01.2020 14:06