• Bringing neighbours closer

    Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

    About the programme
  • Bringing neighbours closer

    Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  • Bringing neighbours closer

    Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

Šiaulių miesto mokyklose vyko prevenciniai mokymai ir viktorina „Civilinė sauga: žmogaus ir aplinkos sauga“

25 June 2018

Šiaulių miesto savivaldybės administracija nuo praėjusių metų balandžio įgyvendina Europos Sąjungos projektą NR: LLI-232 „APLINKOS RIZIKOS VALDYMO SISTEMOS GERINIMAS LATVIJOS IR LIETUVOS PASIENIO REGIONE“ DERMR.

Viena šio projekto veiklų – visuomenės informavimo apie civilinę ir aplinkos saugą kampanija. Į ją įtraukti Šiaulių miesto šeštų klasių mokiniai iš 15-os skirtingų ugdymo įstaigų. MOKSLEIVIŲ PREVENCINIAI MOKYMAI vyko gegužės 14-21 dienomis. Šios kampanijos tikslas buvo formuoti moksleiviams teigiamą nuostatą apie civilinę saugą ir kartu įtvirtinti jų turimas bei suteikti naujų žinių. Pasak lektorės, šie mokymai labiausiai orientuoti į realias gyvenimiškas situacijas, kuriose gali atsidurti kiekvienas vaikas, ypač vasaros atostogų metu.

Gegužės 25 dieną mokymus vainikavo finalinis VIKTORINOS renginys, vykęs Šiaulių miesto savivaldybėje Tarybos posėdžių salėje. Viktoriną motyvuojančia kalba pradėjo ir komandoms sėkmės varžybose palinkėjo Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktorė Asta Lesauskienė. Mokymus ir viktorinos renginį vedė civilinės saugos lektorė iš Vilniaus Renata Baniulienė.

Reikalingų žinių, galinčių išgelbėti net gyvybę, edukacinės kampanijos metu neabejotinai įgijo visi joje dalyvavę moksleiviai, tačiau finalinėje viktorinoje geriausiai sekėsi ir nugalėtoja paskelbta Gegužių progimnazijos komanda. O visos moksleivių komandos buvo apdovanotos Interreg programos bei Šiaulių miesto savivaldybės logotipu pažymėtomis kepuraitėmis bei krepšiais, o visiems renginyje dalyvavusiems mokyklų atstovams įteikti Šiaulių miesto Švietimo skyriaus padėkos raštai. Dėkojame Šiaulių miesto mokyklų atstovams, moksleiviams aktyviai įsitraukusiems į projekto veiklas bei miesto Švietimo skyriui.

More information and photos: https://www.siauliai.lt/lit/Siauliu-miesto-mokyklose-vyko-prevenciniai-mokymai-ir-viktorina-Civiline-sauga-zmogaus-ir-aplinkos-sauga/10077

Last updated: 17.01.2020 16:15